top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverOlga Andrushchenko

Geweldig nieuws! Er is een Oekraïense bibliotheek geopend in de Oekraïense club!


Dankzij onze vrijwilligers hebben we een kleine bibliotheek samengesteld voor alle leeftijdsgroepen. Deze boeken kan je lezen in de Club: op dinsdag, woensdag, donderdag van 12.00 tot 16.00 uur. We hebben comfortabele plekken waar je op je gemak kunt genieten van jouw favoriete boek. Vergeet het boek niet terug te leggen.


Wil je een boek naar huis meenemen, dat kan! Voor een borg van 20 euro kun je voor 1 maand een boek uit de bibliotheek lenen. Bij inlevering van het boek ontvang je het volledige bedrag van de borg terug.


Als het boek zonder opgaaf van redenen niet wordt ingeleverd, wordt jouw borg besteed aan een nieuw boek.Om het boek mee te kunnen nemen, vraag aan hulp van een van onze clubvrijwilligers.


We zijn ook begonnen met een verzameling van boeken in het Engels. Als je jouw boeken in het Engels aan Oekraïnse Club wilt schenken, zullen wij je zeer dankbaar zijn. (Straks ruilen we jouw boeken in Oekraïne in voor boeken in het Oekraïens).


Ons doel: de bibliotheek invullen met een uitgebreide assortiment van boeken in de Oekraïense taal, zodat elke een interessant boek voor zich kan vinden. En natuurlijk streven wij voor om onze boekenkasten met zo veel mogelijk boeken in te vullen zodat geen enkele lege plekken er ontstaan.


Hoe meer boeken in de bibliotheek, hoe lager het leenborg is.


Breng je boeken voor donatie, markeer alstublieft "voor de Oekraïense Club".


Bedankt

5 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page